Rabota vo Bled
7 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2022 10:51

Свети Николе / Свети Николе

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara devojce ili zena za rabota vo Bled Slovenija so Osnovno poznavanje na angliski za cistenje na apartmani. Plakanjeto e 7 evra od cas so obezbeden smestuvanje i hrana. Postoi moznost i za rabota vo popladnevnite casovi dokolku sakate. Moznost za pocetok od juni informacii na viber 0038970181057 saso

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Saso Markovski
Потврден огласувач
070764519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам