1 / 12
ATV TGB 500CC 4X4 2015GOD
3.900 €
21.05.2022 20:09

Виница / Виница

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2015

Модел:

Atv tgb

Километри:

500000

Vo perefektna sostojba
Germanski dokumenti moze da se carini(neznam kolku e carinata)
bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
0038971215575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам