1 / 5
Shineray 250cc
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.04.2022 20:47

Струга / Струга

Марка:

Останати марки

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2009

Модел:

Shineray

250cc shineray
Manual

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bechet
Потврден огласувач
70716542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам