1 / 3
Plac vo selo Nikolic, Dojran
12 €
Цената не е фиксна
22.04.2022 21:00

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2962 m²

Тип на земјиште:

Останато

Placot se naogja vo seloto, na pat prema plazhata, kako shto e pokazhano na mapata. Idealno za kukja ili vikendica. Delot koj se prodava e odbelezhano so crno. Za podetalni informacii, kontaktirajte me.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Risto Prchev
Потврден огласувач
071363410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам