1 / 12
Nova Dubalka,Paterici,Bastun,Corapi od Germanija
3.500 МКД
01.09.2022 09:51

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Многу малку користени (како нови) донесени од Германија:
1. Одалка-Дубак на тркалца со подесување висина на склопување.
2. Патерици со подесување висина.
3. Бастун со подесување висина.
4. Компресиони чорапи.
5. Пелени за возрасни.
Се комплет само 3500ден.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

НM
Потврден огласувач
075550690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам