1 / 12
Cat 950H 070347181
По Договор
03.02.2023 00:20

Струга / Струга

Se prodava Utovaruvac Cat 950 H mnogu socuvan , godina :2008 , Težina : 19.000 Kg
Motor Cat , Kabina poseduva naj golema oprema od ovoj model uvezen ne e raboten vo Makedonia vredi da se vidii Info 📞070347181

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам