1 / 4
PING PONG MASA SPONETA made in Germany
29.990 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.04.2022 00:48

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

NOVA Ping Pong MASA SPONETA MADE IN GERMANY..
Besplatna dostava vo cela makedonija
☎️071237705

Категорија: Останато

Се продава од:

Gent
Потврден огласувач
071307000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам