1 / 1
MEHANICKA TRAKA LENTA
7.000 МКД
Цената е фиксна
23.04.2022 00:54

Тетово / Тетово

Se prodava polovna mehanicka TRAKA LENTA..

Bez struja !!

☎️071237705

Категорија: Останато

Се продава од:

Gent
Потврден огласувач
071307000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам