1 / 3
Prevoz pesok rizla isfranje sut hilta selenje selidbi
1 €
20.02.2023 17:14

Аеродром / Скопје

Prevoz so tamce kiper
-prevoz na gradezni mateijali,mebel
-1 KLASA rizla,pesok
-rusenje so hilta vadenje na plocki,sidovi,ploci,parketi,skali i dr.
-Isfrlanje sut,po potreba imame rabotnici za utovar istovar
-

Kontakt samo na brojov:
070282977
070282977

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Oko
Потврден огласувач
070286199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам