1 / 6
Bmw 320d 150ks facelift
2.999 €
3.333 €
13.05.2022 21:56

Валандово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava bmw 320d 150ks facelift dobro socuvano regi cela god servis napraveno 4novi letni gumi moze i zamena Cena za kess 3000evra 077 990 919

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goranco
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам