1 / 11
Prodavam Volvo 440
850 €
01.08.2022 11:20

Охрид / Охрид

Марка:

Volvo

Модел:

440

Година:

1993

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

61 kw / 83 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Волво 440 во возна состојба се вози секој ден !
Регистрирана цела година во возна состојба.
Поседува :
Кука
Плин атестиран внесен во сообракајна Лавато Италански
Променето Комплет сервис ,
кајшови -
клинасти
ребрасти
водна пумпа
алтернатор
Гуми Мишелин летни
Нови раткапни
нов акумулатор Весна кој е сеуште под гаранција
Има забелешки на каросериа се гледа на сликите.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Petreski
Потврден огласувач
075360121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам