1 / 9
Profesionalna montaza na laminat
80 МКД
Цената е фиксна
11.11.2022 18:41

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nudime profesionalna montaza na sekakov vid laminat so dolgogodisno iskustvo po cena od 80 m2

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Паркетари

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077541272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам