1 / 1
Сметководство и консалтинг Smetkovodstvo i konsalting
По Договор
06.07.2022 09:02

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Одберете го најдоброто за Вашиот бизнис!

Современо сметководство и консалтинг

Дел од нашата комплетна понуда и услуги :
- Финансиско сметководство и известување
- Материјално сметководство
- Даночен консалтинг, извештаи
- Адиминистративно - правни услуги
-Сигурен развој на Вашиот бизнис
-Навремена детекција и елиминирање на потенцијални ризици
-Точна, навремена обработка на податоци, изработка на релевантни извештаи
-Усогласеност со сите законски прописи и измени

Побарајте понуда :

Телефон : 078 384 465
Меил : info@ekoma.mk
Веб : www.ekoma.mk
Facebook : www.facebook.com/ekoma.mk

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од: Претпријатие

Ekoma mk
Потврден огласувач
078384465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам