1 / 11
GOLF 5 1.9. 90KS Golf V
4.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.05.2022 15:23

Градско / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ekstra sostojba...
Uvezen od D pred 4 god....
Dual klimatronic,xsenon,siber...
Info na Viber +38970817050 Krste

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Krstee
Потврден огласувач
070817050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам