1 / 1
REGISTRACIJA NA FIRMI i SMETKOVODSTVO
По Договор
29.06.2022 13:53

Штип / Штип

Лиценцирано сметководствено биро врши регистрација на фирми. Нашиот тим составен од искусни професионалци ви нуди:

***Завршни сметки
***Регистрација на фирми***
***Финансово и материјално сметководство
***Девизно работење
***Пресметка на плати
***Пресметка на ДДВ
***Пресметка на Е-ПЕРСОНАЛЕН ДАНОК
***Пријава/одјава на работници***
***Припрема на документи за кредит
***Промени во централниот регистер
***Посредување при утужување и наплата на долгови.
***Сметководствен, даночен и правен консалтинг
***Комплетна логистичка подршка
***Изработка на финансиски извештаи по ИСОС стандарди

ВЕ ОЧЕКУВАМЕ НА ТЕЛ.
078/384 465 Gabriela
web: www.ekoma.mk

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од: Претпријатие

Ekoma mk
Потврден огласувач
078384465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам