1 / 4
MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)
1.000 МКД
01.07.2022 12:36

Карпош / Скопје

Se prodavaat 5 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo dvor
Na site visinata I'm e okolu 42cm
Sirina : 60, 50, 40,40,40 cm
Cena na site zaedno 1000

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
070873359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам