1 / 6
ПРОДАВАM СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 87 m2 BANES BANESA
1.380 €
Со вклучен ДДВ
08.05.2022 13:00

Струга / Струга

Број на соби:

3,5

Квадратура:

87 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Partizanska (Stara struzanka) Pokraj ezero

ПРОДАВАМ СТАН во Трим & Лум покрај езеро, 87 m2 , 3ти спарат, изглед према исток и југ, цена 1380 Eвра по м2. За по детални информаци контактирајте го Меџит ++389 70232876 Е маил coma722@gmail.com

SHЕS BANES në kompleksin Trim & Lum reth liqenit, 87 m2 , kati i 3të, me pamje lindje jug, Çmimi 1380 Euro për m2. Për informata më të hollësishme kontaktoni Mexhitn ++ 389 70232876 E mail coma722@gmail.com.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mexhit Coma
Потврден огласувач
0038970232876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам