1 / 10
Renault Megane CC 1.9 DCI
3.500 €
12.11.2022 19:08

Прилеп / Прилеп

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Renault Megane CC 1.9dci vo top sostojba mozna zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
075666526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам