1 / 2
Niva
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.07.2022 20:04

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

2996 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva pogodna i za plac na patot negorci-prdejci 2996m²
Cena po dogovor
Poveke informaciii na:
078 328 838 Gorge markov
078 328 838 Gorge markov
078 328 838 Gorge markov

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
071428702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам