1 / 6
Nokia 6220 Mobilen telefon
1.000 МКД
Цената е фиксна
13.05.2022 15:54

Кисела Вода / Скопје

Telefonot e vo ispravna sostojba i e solidno socuvan.
Raboti na site mrezi i so nego sleduva originalen polnac.
Telefonot raboti na site mrezi.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078810828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам