1 / 4
HONDA CB 600
5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2022 10:14

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2012

Модел:

Honda cb 600 f Hornet

Километри:

20000

Hondata e vo perfektna sostoiba servis napraven novi gumi spremen za sezona mozi zamena za aprilia 50 kubici

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tomce
Потврден огласувач
078231567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам