1 / 2
Котел на Пелети
1.200 €
Цената не е фиксна
23.04.2022 19:18

Штип / Штип

Се продава котел на пелети 28kw во одлична состојба.

Раде
075 302 101

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
70257321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам