1 / 12
Se prodavaat stari telefoni
5.000 МКД
23.04.2022 19:27

Велес / Велес

Se prodavaat telefonite na slikite site rabotat i site se zacuvani, moze site moze posebno telefon za kontakt 078235366

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071244493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам