1 / 10
Peugeot 207 1.4 HDI
3.000 €
Цената е фиксна
15.07.2022 14:44

Велес / Велес

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Peugeot 207 1.4HDI. Kolata e celosno ispravna i e registrirana do 8mi mesec. Pogodna e za vozaci pocetnici ima odlicen motor so mnogu mala potrosuvacka. Ima elektrika na predni stakla,bord kompjuter ,klima, centralno so dalecinsko.
Za podetalni informacii dzvonete na
070 542 024 Tose

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupce
Потврден огласувач
076502726
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам