Продавам дуќан
1 €
25.06.2022 10:49

Штип / Штип

Квадратура:

60 m²

Греење:

Дрва

Продавам дуќан од 60 м2 со дополнителни 15 м2 магацински простор. Дуќанот е лоциран во близина на маркетот СУПЕР КИТ-ГО. Цена по договор.

РАДМИЛА 078/420-812,
МАРИЈА 071/219-523

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

D
Потврден огласувач
070219523
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам