1 / 4
Trosed
16.500 МКД
31.05.2022 10:34

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Trosed ( del od garniturata "ДАБЛИН" ) na prodazba vo МЕБЕЛ ВИ.
218 * 90 * 90
Nov !

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

n
Потврден огласувач
070518536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам