1 / 5
Se izdava
1 €
15.05.2022 13:27

Битола / Битола

Квадратура:

110 m²

Греење:

Струја

Objektot se naojga vo strog centar
Na ul. Stevo Patako
Prizemje 110m2 i 1kat 110m2
Mozi i odvoeno a i cel objekt 320m2

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

DENIS
Потврден огласувач
075717464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам