1 / 10
LANCIA THEMA SRT
22.500 €
27.05.2022 18:30

Гостивар / Гостивар

Марка:

Lancia

Модел:

Thema

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Lancia Thema Platinum Srt editions
Kolata e kako nova so 35000km
Engine: 3.0 crd / diesel
So naj full equipment:
Navi camera nazad
Greaci na volan na retrizivori
Greaci na sedista plus ladenje napred
Ozvucuvanje Apline premium i mnogu dr ..
Kolata e donesna od Amerika 🇺🇸
Registrirana na mk tabli
Moze zamena poeftina za kola
Mob: 078 344 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам