1 / 4
Гарнитура за дневна соба
200 €
24.04.2022 12:00

Струга / Струга

Продавам гарнитура за дневна соба- тросед, двосед и фотеља. Гарнитурата е одлично сочувана. Троседот и двоседот се со механизам на пуштање за спиење.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Воскра
Потврден огласувач
076464174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам