delovi zastava 650 za remont
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 22:45

Карпош / Скопје

se prodavaat komplet delovi za kamion zastava 650 orginal italjanski :diktoni kariki lageri ventili se komplet

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
071363933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам