1 / 12
Fiat Albea
1.850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 18:48

Охрид / Охрид

Марка:

Fiat

Модел:

Albea

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Fiat Albea 1.2 2004 godina
Klima
Atestiran plin
Elektrika na stakla
Elektrika na retrovizori
Servo volan
Podesuvanje na volan po visina
Podesuvanje na sedista po visina
Aluminiumski bandasi
Registrirana do 15.03.2023
Zelen karton cela godina
Promenet rebrast kais, ulje, site filtri

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Igor
Потврден огласувач
070684400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам