1 / 6
Prodavam opel astra sport wagon 1.7cdti
1 €
16.07.2022 22:59

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam opel astra sport wagon od noviot motor na opel ekonomicna potrosuvacka 5l 100km 160000km realni od oprema ima klima fukcionalna podesuvane na volan fabricno radio abs esp so kolava idat dva kluca registriran do 8 mesec 2022 kolata nema nitu edna mana ili doponlitelen trosok

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

,,,,,,,xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Потврден огласувач
075579448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам