1 / 5
Trinex велосипед
133 €
Цената е фиксна
24.04.2022 17:20

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Velosipedot e vo odlicna sostojba koristen samo edna sezona.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Liljana
Потврден огласувач
075881056
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам