1 / 2
MAGNETEN ORBITREK DO 150KG OD BIDIFIT
150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.06.2022 07:15

Аеродром / Скопје

MAGNETEN ORBITREK DO 150KG VO BIDIFIT MADE IN SLOVENIA, VO ODLICNA SOSTOJBA.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава / Можна е замена од:

Kristina
Потврден огласувач
075457283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам