1 / 7
mercedes1317 so kran
5 €
15.08.2022 09:05

Бутел / Скопје

mercedes1317 dobro sostojba kranot e 6 tona e10 meter

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Bekir
Потврден огласувач
072609007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам