1 / 5
Kompjuteri(koristeni)
100 €
24.04.2022 20:29

Кичево

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Prodavam povise od 10 parcinja PC i LG monitori so se kabina .
GI prodavam i poedinecno.
Voo dobra sostojba samo kucistana osteteni napred ali za mnogu evtina cena .
Instalirano Windows 7 so Office i so nekolku igri ..
Eden komplet 100eu

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

ARSIM
Потврден огласувач
070299046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам