1 / 6
Honda Shadow 750 CUSTOM
7.500 €
03.07.2022 09:22

Битола / Битола

Марка:

Honda

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2004

Модел:

Shadow 750

Километри:

30000

Motorot e vo odlicna sostojba registriran do juni 2023 BEZ NIKAKVI ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078219633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам