Plac vo gradezen reon Pluzdino
22.000 €
Цената не е фиксна
30.11.2022 22:07

Штип / Штип

Квадратура:

3828 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezno zemjishte so povrshina od 3828m2 vo mesnost Pluzdino.Na samiot plac ima postaveno bandera so moznost za priklucuvanje na struja.Cenata moze da se korigira, no ve molam bez nerealni ponudi.Kontakt samo na viber ili whatsapp +4915125536697

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ani
Потврден огласувач
+4915125536697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам