1 / 12
Jaguar XF 2.7 Bitturbo
1 €
Цената не е фиксна
26.09.2022 12:15

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Jaguar

Модел:

XF

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Jaguar XF 2.7d bitturbo reg motor menuvac podvozje perfektni na kolata funkcionira sekoe dugme mozna zamena i so 2 vozila

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071369013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам