1 / 12
Se prodavat audi a6 3.0 245ks 2011
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.01.2023 15:07

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi a6 2011 quatro mnogu dobro socuvana golem servis napraven site filteri smeneti vozeno so ulje castrol 5/30 smeneto ulje na mejnac smeneti diskovi napred nazad plocki napred nazad kolata nemat nikakvi vlozuvajne proverka kade sakate vo sekoje vreme…..mozet i zamena so vasha doplata ili moja

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ado
Потврден огласувач
077870001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам