1 / 9
Honda
3.199 €
18.09.2022 09:46

Боговиње / Тетово

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2016

Модел:

CFR250

Километри:

50000

Se prodova Honda fullcross 250 cc 2016 godina. Vo dobra sostojba. Novi gumi.
Shitet Honda fullcross 250 cc 2016 vit. Në gjendje të mirë. Guma të reja.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ikmet
Tetovo
Потврден огласувач
075291291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам