1 / 1
Бас скретница
20 €
Цената е фиксна
26.05.2022 14:18

Виница / Виница

Имам само една скретница
Цената 20 евра фиксна
БАРАЈТЕ МЕ САМО НА ВИБЕР ... 077 498 057 ...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Dušan
Vinica
Потврден огласувач
078372903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам