1 / 3
Wifi Taster preku Mobilen
700 МКД
30.06.2022 05:40

Штип / Штип

Prekinuvac na struja preku mobilna aplikacija, koj se konektira so telefonot vo domet na signalot na vasiot ruter.
Moze na nego da priklucite sekakov domasen element 220v ,so max potrosuvacka do 2000w, i toj element da go vklucuvate i isklucuvate od sekoe mesto.

Ne prakjam po Kargo

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

🎶
Потврден огласувач
Viber 075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам