1 / 12
Se prodava Kuka vo centarot na Stip
1 €
30.06.2022 10:12

Штип / Штип

Број на соби:

10

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

94 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Љубен Иванов бр. 17, 2000 Штип

Се продава Куќа, Деловен простор и Гаража, во централното градско подрачје. Деловниот простор има 28 м2, гаражата 12 м2, а куќата е на 2 спрата со вкупна површина од 150м2. Земјиштето под зграда изнесува 216м2. Дворното место има површина од 94 м2. Сите објекти се посебни единици со посебни влезови. Куќата има сопствено парно со два котели. Едниот е на тврдо гориво а другиот на струја. Деловниот простор и куќата се продаваат со мебел, клими и други пропратни работи...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

B.K
Потврден огласувач
070210577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам