1 / 7
STEREO SIETEM TOSHIBA RT-7037
1.400 МКД
Цената не е фиксна
1.500 МКД
09.06.2022 07:11

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Tyuner fm-- radio odlichno fajka stanici
AUX -- vlez na telefon--tv--dvd --- i sl.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078399648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам