1 / 8
ROG Asus Strix G35CG
1.050 €
1.100 €
28.05.2022 07:58

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Се продава ROG Asus Strix G35CG без графичка. Купен во Декември 2021 во Нептун, гаранција 2 години

Spec:

Processor: Intel Core i7-11700KF
GPU: Asus TUF RTX 3080 NON LHR
MB: ROG STRIX Z590-E GAMING WIFI
RAM: 16GB DDR4
SSD: 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
HDD: Western Digital 1TB 7200RPM
Windows 11

Цена: 1100 Eur

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Elvir
Потврден огласувач
071902007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам