1 / 12
Massey Ferguson
15.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 13:00

Долнени / Прилеп

Traktor massey ferguson 3095, vo odlicna sostojba. 078428786
Moze zamens za pogolem.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Drasko
Потврден огласувач
78428786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам