1 / 7
Audi Q7 3.0TDI S Line Panorama
По Договор
100.000 €
17.08.2022 12:17

Охрид / Охрид

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Останато

BEZ ZAMENI
Audi Q7 3.0 TDI S Line
Panorama Krov
Kozni Sedista
Greaci Na sedista
Neuvezuvan Kupen vo MK
BEZ ZAMENI
Za Poveke Info na 076 212 442
BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

+38976212442
Потврден огласувач
+38976212442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам