1 / 3
GUMI BF GOODRICH ALL TERAIN JEEP DZIP
300 €
27.05.2022 18:51

Струга / Струга

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

265

Висина:

70

Дијаметар:

17

Gumi Bf Goodrich All Terain
265 70 17
vo top sostojba
CENATA E FISKNA !
Kontakt 075 782 651

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
123456789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам