1 / 2
Prodavam stan
75.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 17:38

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

89 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2014

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Topansko Pole

Prodavam trosoben stan vo Topansko Pole
89 m² na 6 sprat nova gradba bez lift.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Vasil
Потврден огласувач
072277389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам